AMAZING MOMENTS

 



Blob Tree


🔔😊 Любі вчителі GoGlobal!

 

🏄‍♀️ Перша хвиля GoGlobal Speaking Club - Done ✅

 

Повернувшись до того, за що ви нас так любите вже впродовж 8 років, ми відчули краплину того "колишнього" трепету. Коли діти разом із волонтерами з усього світу на одній хвилі. Коли всі разом пускаються і в танці 💃, і занотовують рецепти заморських страв 🍜, і насолоджуються звуками екзотичних інструментів, водночас натхненно знайомлячи з Україною іноземців.

 

В сьогоднішніх умовах така культурна дифузія є і елементом навчання, і терапією, і можливістю відволіктись від війни.

 

Хочете заглянути за лаштунки 😉? Запрошуємо вас доєднатись до відкритої сесії, на якій 5 наших волонтерів познайомлять із культурою своїх країн.

 

📅 27 квітня 2023 року
⏰ 17:00 (Kyiv time)

🌍 Мова проведення: англійська

 

🎥 Долучайтесь до прямого ефіру https://youtube.com/live/Xy5NLJ-NOVw



Щороку 14 лютого у багатьох країнах світу відзначають День святого Валентина або День закоханих. Свято прийшло до нашої країни відносно недавно, але вже стало дуже популярним.
Традиційними кольорами свята вважаються червоний та рожевий. Саме у цих відтінках відбулося сьогодні свято у Чернівецькій ЗОШ І- ІІІ ступенів #30 з ініціативи вчителя англійської мови Ткачук С.І. На жаль, цьогоріч День закоханих відзначаємо в умовах війни. Проте, це не завадило маленьким купідонам (учениці 2-А класу : Кучер Н. та Мала А.) доставити святкову пошту до кожного адресата. Війна скоро скінчиться, а кохання було і буде завжди.

       




Міжнародні Лінгвостудії як новий досвід чернівецьких ліцеїстів

У рамках партнерства Cambridge Club, КУ "Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Чернівецької міської ради та ЗЗСО Чернівецької міської територіальної громади, 3 лютого 2023 року команда ліцеїв м. Чернівців взяла участь у міжнародних Лінгвостудіях. Модератор - Веронія Мартинюк, к.п.н, доцента, представник Авторизованого екзаменаційного центру UA 037 «Cambridge-Club», Київ. Крім України, до заходу долучилася молодь з м. Каунас, Литва.

Представники української та литовської команд презентували власні англомовні проєкти під девізом «Enrich your present to construct your future» («Збагать своє теперішнє, щоб побудувати майбутнє»). Чернівецькі учні показали високий рівень володіння англійською мовою, а також відзначилися доброзичливістю, комунікабельністю і широким діапазоном інтересів. Виступ команди підготували вчителі англійської мови Юлія Гільчук (ліцей  № 7), Ірина Могила (ліцей № 11) та Ілона Кілару, Софія Войтоловська, Марина Мицкан та Надія Моспан (ліцей № 13).

Під час відкритих дискусій студенти-іноземці активно цікавилися ситуацією в Україні, умовами життя нашої молоді, настроями і планами на майбутнє. Викладачі іноземних мов національних університетів м. Львова, які були експертами заходу, високо оцінили мовний та мовленнєвий рівень презентацій проєктів і зазначили їх виховний потенціал.

Міжнародна зустріч учнів Буковини та Литви підтвердила єдність інтересів молоді Європи – мир, дружба і стабільність.






"Викладання та навчання у важкі часи"

Вплив війни на освіту є величезним як для вчителів, так і для учнів.

Будучи розкиданими по всій країні та за кордоном, українські вчителі англійської мови демонструють високу відданість підтримці зв’язків зі своїми учнями як в Україні, так і за її межами.

Курс «Викладання та навчання у важкі часи» – це ініціатива Британської Ради, спрямована на реагування на нагальні потреби вчителів у практичних підходах до викладання у складні часи.

Курс "Викладання та навчання у важкі часи",

Листопад (26-28.11, м. Варшава) – грудень (01 – 03.12, м. Закопани) 2022 року

Понад 300 вчителів англійської мови з 230 шкіл 20 областей України пройшли довгий і складний шлях, щоб приїхати до Польщі для участі в курсі «Навчання та навчання у важкі часи». Місто Чернівці було представлено як молодими спеціалістами, так і досвідченими педагогами: Бєлова Ю.А. (ліцей № 9), Бобровська Ю.Д. (ЗОШ № 16), Глущак В.І. (ліцей № 18), Кузьміна О.Л. (ліцей № 7), Димуряк Ю.Ю. (ЗОШ № 33), Малько Х.О. (ліцей № 3). Тимчук А.В. (ліцей № 9), Недужко Л.М. (ліцей № 12), Колодрівська Н.В. (ЗОШ № 4)  та Дзюбко А.О. (ліцей № 9).

Під час цього триденного курсу, перебуваючи в дружній атмосфері серед підтримуючих колег, вчителі обговорювали надзвичайно складні теми, пов’язані з внутрішньо/зовнішньо переміщеними учнями, і ділилися своїм досвідом і відчуттями від викладання у складний воєнний час.

Педагоги вважають цей курс важливим для вчителів України. Вони навчилися допомагати собі та своїм учням бути стійкими до травм і нестабільності. Вони також навчилися створювати чутливе до травм навчальне середовище та керувати складною поведінкою, а також як зробити класні кімнати безпечнішим місцем для учнів у своїх школах.

Чудові досвідчені українські тренери, серед яких Молодек О.О. (ліцей № 7), направляли та підтримували вчителів під час курсу. Кріс Соутон, Крістіана Осан та Людмила Клименко, тренери-експерти, допомагали українським тренерам під час курсу.









Немає коментарів:

Дописати коментар

  https://go.mywebinar.com/fdbv-tphr-ctse-vmtp?utm_source=sendpulse&utm_medium=email&utm_campaign=teaching-tens-in-chalenging-ti